Lakier do paznokci- Według niektórych źródeł lakier do paznokci wynaleziono w Chinach ok. 3000 lat przed naszą erą. Za panowania dynastii Ming długie, zadbane paznokcie uważano za oznakę wysokiego pochodzenia. Lakier do paznokci był używany również w starożytnym Egipcie i przez Inków.
środa, 11 stycznia 2012
Coś o czymś... Lakier do paznokci
Chyba wszystkie kobiety kochają lakiery do paznokci. Lakierem można malować paznokcie u rąk i u stóp. Co bardziej pomysłowi robią z paznokci dzieła sztuki♥,
Lakier do paznokci- Według niektórych źródeł lakier do paznokci wynaleziono w Chinach ok. 3000 lat przed naszą erą. Za panowania dynastii Ming długie, zadbane paznokcie uważano za oznakę wysokiego pochodzenia. Lakier do paznokci był używany również w starożytnym Egipcie i przez Inków.
Lakier do paznokci- Według niektórych źródeł lakier do paznokci wynaleziono w Chinach ok. 3000 lat przed naszą erą. Za panowania dynastii Ming długie, zadbane paznokcie uważano za oznakę wysokiego pochodzenia. Lakier do paznokci był używany również w starożytnym Egipcie i przez Inków.
wtorek, 10 stycznia 2012
Dam wam obrazki, które podobają mi się, są fajne albo śmieszne. Większość pochodzi ze strony we♥it.
A tu jelonek♥♥♥
Pianino♥
Motylko- Książka ^-^
Moje ulubione♥♥
Coś o czymś... Nutella
Nutella- krem orzechowo-czekoladowy. Pierwszy słoik Nutelli został wyprodukowany w latach 40 przez firmę Ferrero.
Ferrero- firma cukiernicza założona przez Pietro Ferrero. Pierwszy jej produkt to Pasta Gianduja, czekolada orzechowa do smarowania, która była pierwowzorem Nutelli.
Produkty z rodziny Nutelli:
- Nutella♥
- Tic Tac♥
- Rafaello♥
- wszystkie produkty Kinder, jak np. Kinder Joy czy Kinder Jajko niespodzianka ♥
- Ferrero Rocher
Pierto Ferrero jest moim idolem♥.Kocham go ;p.
Nareszcie po konkursie!!
Jedna z moich ulubionych piosenek♥
Ufff jestem już po konkursie, właśnie wróciłam. Łatwe było. Mam nadzieję, że dobrze mi poszło. Zaraz wrzucę jakiś artykuł czy cośtam :).
poniedziałek, 9 stycznia 2012
Ekhem
Hmmm....
Więc tak: przeszłam do etapu rejonowego z jęz. polskiego (wieem, jestem kujoonem :P) więc mam dużo kucia -.-. Teraz powinnam się uczyć, ale co ja poradzę xD. Konkurs już jutro :c nie wiem co ja zrobię. Chyba nic. Ale cieszę się, że moja polonistka tego nie czyta :D. Nienawidzę się uczyć, chba jak wszyscy na tej planecie. Chyba że studiować kolejne blogi o modzie, to taak, jak najbardziej♥.
Lecę, trzeba się uczyć :c.
A tu obrazek ^-^
Więc tak: przeszłam do etapu rejonowego z jęz. polskiego (wieem, jestem kujoonem :P) więc mam dużo kucia -.-. Teraz powinnam się uczyć, ale co ja poradzę xD. Konkurs już jutro :c nie wiem co ja zrobię. Chyba nic. Ale cieszę się, że moja polonistka tego nie czyta :D. Nienawidzę się uczyć, chba jak wszyscy na tej planecie. Chyba że studiować kolejne blogi o modzie, to taak, jak najbardziej♥.
Lecę, trzeba się uczyć :c.
A tu obrazek ^-^
Subskrybuj:
Posty (Atom)







